DIN VARUKORG

Om oss

Som effektiv ljuspartner hjälper Xcen sina kunder att förverkliga idéer om ljus i inredning,
ljus på produkter och ljus i lokaler.

Ola Johansson

OLA JOHANSSON Värnamo
VD, Försäljning, Inköp
Tel: 0370 378535
ola@xcen.se

Marie Rylander

MARIE RYLANDER Värnamo
Ekonomi
Tel: 0370 378534
marie@xcen.se

Jenny Do

JENNY DO Värnamo
Produktion, Inköp
Tel: 0370 378533
jenny@xcen.se

Andreas Rocklöv

ANDREAS ROCKLÖV Värnamo
Försäljning
Tel: 0370 378531
andreas@xcen.se

Elin Hedström

ELIN HEDSTRÖM Värnamo
Försäljning
Tel: 0370 378539
elin@xcen.se

Jonas Falk

JONAS FALK Malmö
Försäljning, Webshop
Tel: 0370 378532
jonas@xcen.se

Mikael Drenner

MIKAEL DRENNER Malmö
Marknadsföring, Webshop
Tel: 0370 378538
mikael@xcen.se

Jack Strom

JACK STRØM Danmark
Försäljning
Tel: +45 2550 4600
jack@xcen.dk
www.xcen.dk

Vi på Xcen har under snart 30 års tid arbetat med utveckling och produktion av lösningar för butiksbelysning och andra offentliga miljöer. Vi erbjuder professionella belysningslösningar som passar butiker, restauranger, hotell, kontor, mässor så väl som privata hem. Vi tar även fram och producerar specialbelysning och anpassade belysningslösningar tillsammans med våra kunder. Läs mer om led belysning anpassad för butiksinredning.

Xcen har kontor och tillverkning i Värnamo (småland), kontor i Malmö samt dotterbolag i Danmark.
Kontakta oss så hjälper vi dig med ditt projekt!