Om oss

Som effektiv ljuspartner hjälper Xcen sina kunder att förverkliga idéer om ljus i inredning, ljus på produkter och ljus i lokaler.

Ola Johansson

OLA JOHANSSON Värnamo
VD, Försäljning, Inköp
Tel: 0370 378535
ola@xcen.se

Magnus Ek

MAGNUS EK Värnamo
Försäljning
Tel: 0370 378531
magnus@xcen.se

Simon Lindqvist

SIMON LINDQVIST Värnamo
Försäljning
Tel: 0370 378536
simon@xcen.se

Marie Rylander

MARIE RYLANDER Värnamo
Ekonomi
Tel: 0370 378534
marie@xcen.se

Jenny Do

JENNY DO Värnamo
Produktion, Inköp
Tel: 0370 378533
jenny@xcen.se

Jonas Falk

JONAS FALK Malmö
Försäljning, Webshop
Tel: 0370 378532
jonas@xcen.se

Lisa Green

LISA GREEN Malmö
Marknadsföring
Tel: 0370 378538
lisa@xcen.se

Jack Strom

JACK STRØM Danmark
Försäljning
Tel: +45 2550 4600
jack@xcen.dk
www.xcen.dk

Vi på Xcen har under snart 30 års tid arbetat med utveckling och produktion av lösningar för butiksbelysning och andra offentliga miljöer. Vi erbjuder professionella belysningslösningar som passar butiker, restauranger, hotell, kontor, mässor så väl som privata hem. Vi tar även fram och producerar specialbelysning och anpassade belysningslösningar tillsammans med våra kunder. Läs mer om led belysning anpassad för butiksinredning.

Xcen har kontor och tillverkning i Värnamo (småland), kontor i Malmö samt dotterbolag i Danmark.
Kontakta oss så hjälper vi dig med ditt projekt!